FAQ

1. Czy zgłaszając się jako wolontariusz na Białą Służbę powinnam/powinienem mieć jakieś przeszkolenie?
Tak, jeśli zgłaszasz się do służby medycznej (szczegółowe informacje w zakładce „pola służby”). 8 godzinny kurs będzie również obowiązywał w przypadku służby zabezpieczenia. O tym szkoleniu poinformujemy osoby zainteresowane (obecnie nie posiadamy jeszcze informacji organizacyjnych od organizatora).

2. Gdzie znajdować się będzie miasteczko zlotowe i jak się tam dostanę?
Miasteczko zlotowe będzie rozłożone w Więcławicach Starych koło Krakowa.  Do miasteczka będzie można dostać się zarówno koleją podmiejską, jak i busem (z Krakowa).

3. Dokonałam/dokonałem rejestracji na stronie inernetowej, ale nie otrzymałam/otrzymałem maila z potwierdzeniem, co powinnam/powinienem zrobić?
Na początek sprawdź folder SPAM, jeśli tam nie znajdziesz potwierdzenia, najlepiej skontaktuj się z nami mailowo sdm@zhp.pl.

4. Mam urodziny w sierpniu 2016, czy mogę pełnić Białeą  Służbę?
Niestety nie. W dniu dotarcia na Zlot musisz mieć ukończone 16 lat.

5.  Skończyłam/skończyłem służbę w danym dniu i co dalej?
Korzystaj z tego co Kraków i ŚDM  maja do zaoferowania, lub  zapoznaj się z propozycją programową jaką przygotowujemy dla Ciebie na terenie miasteczka. Szczegóły już wkrótce:)

6. Zanim pojawiła się kwota 50 zł/osoby, to już wpłaciłem/łam 180 zł. Czy różnica będzie mi zwrócona?
Tak :)

7. Zarejestrowałem się na inny termin niż jest teraz (jeden termin dla wszystkich). Czy mam się rejestrować jeszcze raz?
Nie :)

8. Czy za wpłatę na Białą Służbę na ŚDM otrzymam FV?
Tak, każdy ją otrzyma.

9. Jak mam wpłacić na BS na ŚDM?
Koszt udziału w Białej Służbie wynosi 50 zł. Płatność powinna być uregulowana najpóźniej do dnia 15.06.2016 r  przelewem na
konto nr 17859100070020005523650005 
z tytułem przelewu : Imię Nazwisko uczestnika zlotu z opisem ŚDM 2016.