Prośba o uzupełnienie danych

Druhny i Druhowie!

W związku z pilną potrzebą uzupełnienia danych wolontariuszy, bardzo prosimy o uważne i możliwie najszybsze zapoznanie się z mailem, który otrzymaliście dziś w nocy (24.06.2016)! Należy za jego pomocą dodać brakujące dane do waszego zgłoszenia. Z góry dziękujemy za sprawne przeprowadzenie tego procesu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (sdm@zhp.pl).

Ponieważ organizatorzy Światowych Dni Młodzieży wymagają wprowadzenia danych wszystkich pełnoletnich wolontariuszy do ich własnego systemu rejestracji, wpisaliśmy już posiadane przez nas dane. Prosimy o skorzystanie z poniższych adresów e-mail (adresy te są aliasami dla adresów podanych przy rejestracji) i haseł (ciągi znaków obok adresów, oddzielone slashem) do zalogowania do formularza na stronie ŚDM (link indywidualny dla każdej osoby przesyłamy w mailu) i uzupełnienia wymaganych danych – przede wszystkim dodanie zdjęć oraz skanów i danych z dowodów tożsamości.

Jako osoby zarejestrowane w bazie wolontariuszy ŚDM możecie otrzymywać wiadomości od Komitetu Organizacyjnego – ponieważ nie wszystkie z tych informacji będą dotyczyć wolontariuszy harcerskich (szczególnie informacje dot. płatności, odbioru pakietów wolontariusza itp.), prosimy o traktowanie ich tylko jako dodatek do wiążących wiadomości otrzymywanych ze sztabu Białej Służby.

Czuwaj!
Komenda Zlotu ZHP na Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016